logo
image 01
image 02
image 03
Vestergade 12, 7323 Give
Fint lille lejemål på 30 kvm

Lejemålet er med fin facade, flot butik/klinik/kontor samt mindre køkkenarrangement og toilet.

Økonomi
Leje pr. år
24.000 kr.
Leje pr. m2 pr. år
800 kr.
Forbrugsudgifter
14.400 kr.
Depositum
12.000 kr.
Moms
Ja
Kim Hesel
Ejendomsmægler, Valuar MDE
Nyeste